Testowanie elektroniczne met. Vega-test u zwierząt.


 
Kilka dni temu przedstawiono mi do diagnozy psa rasy gończy polski, 7 lat.Od 2 lat nasilajace sie objawy padaczki. Konwencjonalne leczenie srodkami przeciwdrgawkowymi potegowało tylko napady, z sikaniem, skowyczeniem, drgawkami.
Przystapiono zatem do testowania elektronicznego mozliwych obciazeń toksycznych w organizmie, tak, jak to robimy u ludzi w Gab. Integrum ( www. paramed.waw.pl ).
Wyniki testu : silne obciazenie CUN ( centralnego układu nerwowego ) toksynami nicieni, przywr watrobowych.
Dobrano preparaty oczyszczjące.
 Wynik:
Przez 2 tygfodnie po rozpoczęciu leczenia, pies miał tylko 1 napad lekki. Wyniki świadczą o toksycznym wpływie zarobaczenia na CUN.
Prosimy luminarzy weterynarii o wyjaśnienie tej kwestii.
PS. W Kijowie na konferencji medycznej wysłuchałem doniesienia, gdzie 12 - latek, majacy 15 napadów padaczkowych na dobę, został w y l e c z o n y kilkunastoma sesjami Zapperowania ( wg. Dr. Huldy Clark " Kuracja życia "). Czy to nie puiękne ?
Zapraszamy wszystkich klientów, majacych problemy u psów  o niewyjaśnionym tle na konsultacje.
Dr med. wet. Bogumił Wojnowski
Pies w pozycji bocznej do badania met. EAV. Vega-test.Testowanie i dobór preparatów dla psaZestaw diagnostyczny do badania : Komputer z programem EAV, aparat Salvia, elektrodyPies leży na izolujacym podłożu.Właścicielka dotyka go przez bawełniane rękawiczki. Asystentka dotyka punkt pomiarowy elektrodą. Lekarz wkłada ampułki testowe do aparatu Salvia i obsługuje komputerDiagnostyka trwa. Wynik : Toksyny nicieni i przywr w mózgu, rdzeniu przedłużonym. Po dobraniu preparatów oczyszczajacych ilość napadów padaczki spadła z 3 dziennie na 1 tygodniowo. Obserwacje trwają.Badanie biorezansowe Vega - test kotki z białaczką.Punkt do badania jest na stopie/dłoni, od spodu. Drugą elektrodę podtrzymuje właścicielka w pachwinie.