QUANTEC u koni zastosowany w Niemczech.

Obecnie dostepny u nas.
Analiza stanu zdrowia i wspomaganie go przez miesiąc, możliwe od zaraz, po przyslaniu zdjecia.
Aktualnie mamy pod kontrolą kilka psów. Wyniki sa zachęcające do dalszego promowania tej metody.

Pozdrawiam i czekam na propozycje zastosowania aparatu u koni szczególnie starszych ale też bedących w treningu. Także i innych zwierząt : psy, koty ptaki. Kończymy z akilka dni obserwacje w hodowli broilerów. Wyniki podamy na naszej stronie.

Więcej info: www.quantec.eu

INTEGRUM - Gabinet Medycyny Komplementarnej
Pracownia Diagnostyki Elektronicznej Chorób Chronicznych
( Odzwierzęcych, Inwazyjnych i Pasożytniczych ).
02-904 Warszawa, ul. Bernardyńska 5 i Pracownia Radioniki -
tel. mobil. + 48 ( 0 ) 603 676 025 www.paramed.waw.pl

oraz

Gabinet Weterynaryjny dr Bogumiła Wojnowskiego
www.medivetbw.waw.pl
ul. Kaukaska 2 , 02-760 Warszawa

Informują i zapraszają właścicieli psów i koni oraz innych zwierząt , hodowców, trenerów koni sportowych i wyścigowych oraz jeżdżców na prezentację najnowszego, jedynego w Polsce systemu QUANTEC, stosowanego głównie u ludzi, ze schorzeniami chronicznymi. Ponieważ mamy też do niego programy dla zwierząt, zaczęliśmy je stosować. Mamy aktualnie pod kontrolą 3 psy w starszym wieku. Każdy z nich poczuł się lepiej po rozpoczęciu działania wspomagającego.

Metoda
Jest to program komputerowy oparty o fizykę kwantową / cząstki energii , które ze zdjęcia badanego obiektu wgrywamy do komputera / laptopa . Po kilkunastu minutach otrzymujemy analizę stanu zdrowia pacjenta z propozycjami postępowania uzdrawiającego, korygującego stwierdzone zaburzenia energetyczne. ( efekt tzw. radioniki ).
W bazie danych do terapii jest kilkaset propozycji zapisanych w formie widm magnetycznych, które mogą być następnie wysyłane kilka - kilkanaście razy na dobę do obiektu badanego. Odległość nie gra żadnej roli. Program pomaga też dobrać i wykonać konkretny preparat do stosowania doustnego lub miejscowego.
Metoda nadaje się szczególnie dla pacjentów o nieustalonej diagnozie, gdzie badania konwencjonalne nie dają efektu.
Program Quantec - wspomaga zdalnie przez miesiąc po badaniu. Po tym czasie rutynowo robi się ponowną analizę , koryguje zakres działań i wysyła nowy program korygujący.  Można mieć wgląd w jego pracę częściej i odpowiednio korygować działanie, np. przed zawodami, wyścigiem, operacją ( więcej do poczytania na ten temat : www.m-tec.ag i www.hp-czar.com ).