Witamy na naszych stronach!


Medivet BW Service to firma prowadząca działalność usługową, którą kieruje dr n. wet. B. Wojnowski. Długoletnie doświadczenie w badaniu stanu zdrowia ludzi i zwierząt wykazało znaczący wpływ na stan zdrowia ludzi obciążeń pochodzących od zwierząt. Schorzenia chroniczne wymagają szerokiej analizy tła przyczynowego i to zapewnia badanie radioniczne. Dlatego konsultujemy wszelkie przypadki zaburzeń zdrowotnych u ludzi jak i u zwierząt towarzyszących człowiekowi oraz hodowlanych, a także ich środowiska, w którym przebywają.

Konsultacje odbywają się drogą internetową, w tym celu należy przysłać wypełnioną ankietę i zdjęcie badanego obiektu.


Formularz ankiety do pobrania

Stosujemy metody tzw. bioinformacyjne, które służą zarówno dokładnej diagnostyce etiologii choroby, jak też pomagają w usunięciu czynników szkodliwych tzw. toksycznych.

Przyjęliśmy założenie, że duża część zaburzeń jest skutkiem obciążeń toksycznych organizmu matki i ojca, na które dodatkowo nakładają się szkodliwe czynniki środowiska, jak: wirusy, bakterie, grzyby oraz ich toksyny, a także czynniki chemiczne, geopatyczne oraz emocjonalne w pierwszych miesiącach życia młodego organizmu. Detoksykując rodziców przed zajściem i w czasie ciąży oczekujemy urodzenia zdrowego dziecka.

W każdym przypadku opieramy się na produktach naturalnych , dobrze przyswajalnych. Generalną zasadą naszych działań jest zawsze działanie przyczynowe, usuwanie obciążeń toksycznych (detoksykacja) i suplementacja (uzupełnianie niedoborów) witamin i minerałów.

Należy przy tym pamiętać, że podstawą dobrego zaopatrzenia organizmu w te składniki jest tzw. symbioza w przewodzie pokarmowym. Polega ona na optymalnym stosunku bakterii jelitowych i stanu śluzówki jelit, gdyż w niej mieści się większość elementów układu odpornościowego (kępki Peyera), który jest w stanie zwalczyć każdą chorobę, jeżeli mu nie przeszkadzamy.

Właściwa regulacja stanu zdrowia człowieka i zwierząt podlega ośrodkowemu układowi nerwowemu (O.U.N), w tym przysadce mózgowej.

Obciążenie toksyczne O.U.N – powoduje rozregulowanie wszystkich funkcji hormonalnych w organizmie, które prowadzą do dalszych zaburzeń metabolicznych. Wśród najczęstszych czynników uszkadzających O.U.N należy wymienić: tzw. zoonozy (wirusowe, bakteryjne, grzybicze) oraz metale ciężkie, pestycydy, antybiotyki, wtórne efekty szczepień. Rodzaj obciążeń można stwierdzić najdokładniej metodą biorezonansu, opisaną w jednym z artykułów na stronie.

Należy przypuszczać, że ww. obciążenia mogą być często przyczyną odchyleń emocjonalnych, agresji, itp.

Ww. metody od lat sprawdzają się w diagnozowaniu i leczeniu ludzi

Kontakt: agrobiotech@interia.pl